Betboo513

BETBOO BAHİS SİTESİNE BURADAN GİREBİLİRSİNİZ

Betboo513 yeni giriş adresi yayında.Betboo bahis sitesinin bundan önceki adresini açıkcası hatırlamıyorum bile. O kadar çok adres değişimi oluyorki takip etmek bir zor. Bu değişimler sizlerinde bilgiği gibi Türk Telekom’ un Betboo.com’ u engellemesi ile başlamıştı. Şuanda betboo giriş adresi betboo513 olarak gözüküyor. Fakat betboo513.com’ un da ortalama olarak 1 ay içinde engellenmesi söz konusu. Betboo 513 engellendikten sonra 514, 515 gibi devam etmeyecektir. Muhtemelen yine 3 haneli bir rakam gelecektir sonuna, bu bakımdan yeni betboo adresini tahmin etmek zor olacaktır.

Betboo513 giriş için buraya tıklayabilirsiniz >> BETBOO513 GİRİŞ

Betboo513 engellendikten sonra yeni site adresini sayfamızda yayınlayacağız. Bu süre 2-9 saat sürebilir, fakat sizlere en iyi tavsiyemiz sitemizdeki betboo513.com bannerlarına tıklayarak giriş yapmaya alışmanızdır. Herhangi bir engellemede bu bannerlar otomatik olarak yarım saat içerisinde değişecektir.

Uzun bir zamandır yayında kalan betboo 513 Şubat ve Mart 2013 tarihlerinde de kullanıma açık durumdadır. (01.03.2013)

Şu sıralar betboo 513‘ de bir yavaşlama var, fakat herhangi bir engelleme gözükmüyor. Eğer engelleme olursa zaten sitemizdeki bannerlar otomatik olarak değişecektir. (08.04.2013)

4 Comments

    • mobil

      Henüz bir engelleme yok. Betboo513 halen aktif olarak çalışıyor. Eğer bir engelleme olursa zaten bannerlardaki adres değişecektir. Bilginiz olsun.

  1. admin

    Herhangi bir engelleme olduğunda (betboo513 kapatıldığında) zaten sitemizdeki betboo’ ya ait bannerlar otomatik olarak yeni adrese yönlenecektir. Bu durumda herhangi bir sıkıntı söz konusu değildir. TrBoo.Net adresini sık kullanılanlara eklemeniz yeterlidir.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.